Rysunek Online

kolorowanki Trzej Królowie

Trzej Królowie

Mędrcy ze Wschodu są trzy znaki, które pojawiają się w Nowy Testament Biblii, którzy przybyli do Betlejem, prowadzeni przez gwiazdę do Dzieciątkiem Jezus. Zgodnie z tradycją tych trzech mędrców oferowane dary Boga ur się w złoto, kadzidło i mirrę. Trzech Króli są Melchior, że biały król i starszych; Caspar, średnim wieku król blond i Baltazar, król czarny i najmłodszy z trzech. Te trzy Postacie biblijne symbolem całej ludzkości.
Trzech Króli ze Wschodu podróżował z ich wielbłądów przez długi czas na pustyni, po magiczna gwiazda na niebie, które doprowadziły do miejsca, gdzie znajdą Dzieciątkiem Jezus. Królowie byli ubrani w piękne ubrania i peleryny i z głowy pokryte turbany lub korony. Ich wielbłądy były również piękne Szelki i koce.
Scena Pokłon Trzech Króli jest również znany jako objawienie i często przedstawiano w chrześcijańskiej sztuce, w całej historii. Święto Trzech Króli w religii katolickiej jest obchodzone 6 stycznia, dnia trzech Mędrców.
W niektórych krajach istnieje tradycja, że dzieci otrzymują prezenty w nocy królów, Wigilię epifanii, tak jak Jezus otrzymał dary Trzech Króli, którzy przybyli ze Wschodu. Trzech Króli otrzymują pomoc od jego liczne strony aby móc rozpowszechniać wszystkie prezenty w ten magiczny wieczór.
Dzieci znajdą tu piękne i różnorodne kolorowanki Trzech Króli. Od wyjazdu na piechotę lub przez wielbłąda przez pustynię po gwiazdy do czas adoracji i dostawy prezentów dla dziecka Jezusa.