Rysunek Online

kolorowanki Szopka betlejemska

Szopka betlejemska

Szopka bożonarodzeniowa jest przedstawienie narodzin Jezusa, który jest wykonany przez pora świąt Bożego Narodzenia. Tradycja ta jest szeroko rozpowszechniona w wielu krajach i każdy obszar ma swoje własne właściwości i stylów. Scenę narodzin Jezusa Chrystusa jest również reprezentowana przez wielu znanych artystów w licznych dzieł sztuki w całej historii.
Szopki z figurkami w różnych rozmiarach i materiałów można znaleźć. Z małe figurki z drewna, gipsu, gliny lub ceramiki do naturalnej wielkości rzeźby wykonane z tych lub innych materiałów. Podstawowym i niezbędnym znak urodzenia jest Dzieciątko wewnątrz jego prowizoryczny szopka, żłobie gdzie jeść zwierząt. Postacie jak Maryja i Józef, anioły, wół i muł, gwiazda, trzech mędrców i wielbłądów, pasterzy i ich owce są rzadko brakuje i wiele innych może stanowić uzupełnienie szopka.
Te oświadczenia Boże Narodzenie są przyzwyczajeni do wykonania domów, kościołów i innych miejscach publicznych. Wymiary sceny żłobie i figurki odpowiada przestrzeń. Niektóre szopki są bardzo duże i że odtwarza rozległe terytorium, w tym miasta, góry, rzeki i pustyni. Niektóre znaki są przenoszone jako zaliczki kalendarz uroczystości zbliżają się do portalu gdzie ur. Jezus w Wigilię Bożego Narodzenia. Mędrców wykonaj Gwiazda Betlejemska, co prowadzi do Dzieciątka Jezus przez pustynię.
W przestrzeni publicznej wydają się być bardzo kolorowe i spektakularne reprezentacji narodzin Jezusa Chrystusa. Wymiary figury i stylu czasami montaż stały się bardzo atrakcyjny dla widzów. Tradycja zastanów i podziwiać sceny publicznej żłobie jest głęboko zakorzenione w niektórych krajach. Istnieje również tradycję szopek, gdzie każdy z bohaterów i zwierzęta są reprezentowane przez ludzi i zwierzęta, są znane jako żywe szopki. W niektórych miastach są one reprezentowane we współpracy z duża część populacji, która odtwarza różnych scen bożonarodzeniowych szopek w ich własnych domów, ulic i portale.