Rysunek Online

kolorowanki Kominy i kominki na Boże Narodzenie

Kominy i kominki na Boże Narodzenie

Kominek jest miejsce specjalnie przygotowane aby rozpalić ogień z drewna opałowego wewnątrz domu. Dawniej prawie wszystkie domy miał miejsce rozpalić ogień w salonie lub w kuchni. Miejsce gdzie palił się ogień był uważany za centrum domu, jak widać w całej historii w obrazach rodzin zebranych przed płonący ogień. W tych dniach ogień był używany do ogrzewania pomieszczenia i był również używany do gotowania.
Obecnie istnienie kominków jest coraz mniej wspólnego z wyjątkiem w domach chłodniejszych regionach. Kominki są często uważane za element po prostu dekoracyjne w domach, z powodu różnych i bardziej efektywne ogrzewanie systemów, które istniały od wielu lat. Tam są kominki z bardzo różnorodne wzory w stylu domu. Od kominki rustykalne i najbardziej tradycyjnych, przez które zdobią sztukaterie i inne ozdoby do bardziej nowoczesną linię. Jest możliwość znalezienia kominki, które zostało przygotowane jako źródło ogrzewania przez cały dom poprzez system przewodów, który pozwala ciepła pozostałe pokoje. W wielu domach z kominkiem, to nie osiągnął nigdy nie używany jako takie. Głównych powodów może być brak właściwego miejsca palnych i nadaje się do przechowywania to brud generowane przez ogień, drewno opałowe, zapach dymu, które mogą przenikać przez środowiska, strach o możliwości prowokując incydentu lub wypadku z ogniem.
Kominek potrzebuje dym wyjścia, to znaczy w kanale, który umożliwiać ewakuację dymu i gazów spalania na zewnątrz obudowy. Tego przewodu kominowego pojawia się na dachu domu. Wygląd zewnętrznej przewodu mogą być bardzo różne w zależności od stylu budowy. Istnieją duże wykończenia kamienia lub cegły i innych prostsze, gdzie rury pojawia się bez inne wykończenie.
Związek między Kominki z Bożego Narodzenia oczywiście ma swoje źródło w krajach półkuli północnej gdzie zbiegają się Święta Bożego Narodzenia wraz z nadejściem zimy. W tych miejscach, zaczęli również tradycja dekorowania Kominki na Boże Narodzenie. Santa jest również ściśle związane z kominki i kominy, ponieważ zgodnie z tradycją są ich dostęp do domów. Tutaj można znaleźć wiele zdjęć Świętego Mikołaja w Wigilię Bożego Narodzenia w różnych sytuacjach jest do domów z całego świata.