Rysunek Online

kolorowanki Świąteczne skarpety i buty

Świąteczne skarpety i buty

Tradycji Bożego Narodzenia skarpety i buty Boże Narodzenie ma nie wyraźnie uznane pochodzenia, ale pojawia się w wielu legend i opowieści z Boże Narodzenie w środkowej i północnej Europie. Wydaje się, że pochodzi z tradycji skandynawskiej związane z Boga Odyna i który został dostosowany do chrześcijaństwa jak i wiele innych.
To jest ozdobny skarpety z wełny z rysunkami, Boże Narodzenie Tematy i ozdobione akcesoria, takie jak wstążki, Kokardki i jingle bells. Dary Boże Narodzenie są umieszczone wewnątrz duże buty, które zostały pozostawione w tym celu, a także w skarpetki, wiszące na ścianie kominki w domach. Niektóre rodziny mają tradycję wiszące skarpety dla każdego z jej członków jako jeden, więc Mikołaj można zostawić doskonale niejawnych prezenty.
Prezenty, które pojawiają się w Boże Narodzenie skarpetki wydają się być słodycze, monety, małe zabawki i inne drobne upominki. W niektórych miejscach dzieci, którzy mieli bardzo złe zachowanie podczas roku otrzymują tylko kawałek węgla w jego skarpety. To jest ważne i trudne kary, które nakłada się tylko w najpoważniejszych przypadkach dziecko sprawka.
Skarpety jest ubiór, który obejmuje część nogi poniżej kolana i stopy. Skarpety jest do ochrony stóp obuwie. Boot jest obuwie ze skóry lub innych materiałów obejmujących części nogi i stopy. To jest bardzo ważne, aby pamiętać, że Boże Narodzenie skarpety i buty muszą być bardzo duże, większe niż, że jesteśmy przyzwyczajeni do używania. Buty i skarpetki, które celowo wykonane są z rozmiary nadaje się do gigantów, w ten sposób możemy zagwarantować, że wszystkie prezenty zmieści się wewnątrz.