Rysunek Online

kolorowanki Świąteczne Anioły

Świąteczne Anioły

Tutaj znajdziesz szeroki asortyment aniołów dla ozdoby choinkowe. Od aniołów wyśpiewujących aniołów w różnych instrumentów muzycznych, takich jak dzwon, harfa, trąbka lub skrzypce. Przez aniołów na sanie, anioły ze świecami i innych ozdób choinkowych. Do najbardziej typowych aniołków na chmury i niebo gwiaździste. Figura anioła, który pojawia się w tradycje Bożego Narodzenia wydaje się być dzieckiem ze skrzydłami.
Anioły są istoty nadprzyrodzone lub w duchowe, którzy, według niektórych religii, służyć Bogu i działać jako posłańców Boga i pośredników między Bogiem i ludźmi. Anioł słowo pochodzi od łacińskiego słowa modlitwy Anioł Pański, który pochodzi od greckiego słowa angelos, których znaczenie jest Posłaniec. Są nieśmiertelne istoty absolutnej czystości. Anioły są zwykle reprezentowana jako młody doskonałych istot ludzkich z ptaków skrzydła na plecach pomimo gotowej stworzeń. Innym razem ich reprezentacji jest po prostu halo lub promień światła.
Według tradycji chrześcijańskiej są różne kategorie istot anielskich według ich bliskości i oddalenia do boskości. Najpopularniejsze kategorie są następujące poniżej. Aniołowie będzie kategorii Boga najdalej i najbliżej do mężczyzn. Archaniołów jest odpowiedzialny za zawiadomienie tajemnice. Cherubini, którzy oglądać tron Pana. Serafin, którzy otaczają tron Boga i reprezentowania Mądrości Bożej.
Wśród najbliższych aniołów ludzkie są wyróżnione Aniołów Stróżów, którzy są odpowiedzialni za każdej z osób. Figura anioła pojawia się w różnych fragmentów biblijnych Zwiastowania i Narodzenia Jezusa, dzieciństwo, głoszenie i zmartwychwstania Jezusa. Według Biblii są upadłych aniołów, demonów, którzy byli wyrzucony z nieba, a żyć w piekle.
Islamskiej tradycji również wierzy w istnienie aniołów i demonów. Podczas gdy te pierwsze są jasne, skrzydlatych istot widoczne tylko przez proroków. Sekund są istoty zła i destrukcyjne.